Кошик
368 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ООО «2Д»
+380 (67) 277-05-10
+380 (63) 192-59-48
+380 (50) 944-21-54

ПОЛІРУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Полірування автомобіля

Важливим моментом в захист кузова від старіння є полірування. Використовуючи захисні поліролі догляду за автомобілем, ви можете зберегти відмінний зовнішній вигляд автомобіля і надовго продовжити термін служби такої важливої деталі, як кузов.

Полірування автомобіля захоплюючий і в той же час не складний процес. Тому Ви з легкістю можете взятися за виконання цієї роботи своїми руками. Зазвичай цей процес займає близько 2-3 годин і ви обов'язково залишитеся задоволені результатом. Ваша машина просто засяє!

Значення полірування часто недооцінюють, а адже це така ж необхідна процедура, як і миття авто. Правильно підібраний і нанесений препарат зможе впоратися з нерівностями і пошкодженнями покриття і прибрати маленькі тріщини з поверхні.

Полірування буває двох видів: косметична і глибока.

- Косметична полірування застосовується для заповнення мікротріщин і для меншого розсічення сонячних променів на поверхні покриття. При такому вигляді полірування з покриття не знімається верхній шар.

- Глибока полірування більш складний процес, який краще довірити досвідченим фахівцям. Якщо ви вирішили зробити це своїми руками, то рекомендується ретельно підготуватися і дізнатися більше інформації про правильне виконання даного типу робіт. При такому вигляді полірування з покриття знімається верхній шар. Ефект від такого виду полірування звичайно ж сильніший, ніж від косметичної.

Перед косметичними операціями на кузові важливо визначити масштаб лиха і визначитися з очікуваним ефектом. Якщо автомобіль новий (2-3 роки), а покриття просто потьмяніло, то вам знадобитися поліроль, яка додасть лиск покриттю автомобіля. Для цього знадобитисяполіроль без найменших механічних включень.

Якщо ж під час їзди вам доводилося ловити кузовом дрібні камінці і бруд з дороги, а можливо вік покриття вже такий, що з'явилися перші тріщини і нерівномірності на поверхні автомобіля, присутні вигорілі на сонці плями, то правильним вибором стане поліроль з абразивом.

Для якісної полірування автомобіля необхідні наступні матеріали: автополироли, спеціальні серветки, абразивна паста, рукавички. При виборі поліролей, ви можете звернути увагу на такі фірми як Abro, Farecla, K2, Doctor Wax.

Форми випуску поліролей можуть бути в рідкому, твердому вигляді (паста) або у вигляді крему.

Тверда форма поліролі зможе створити товстий захисний шар, який надовго залікує пошкодження у вигляді подряпин і додасть вашому автомобілю красивий блиск. Але вам доведеться попрацювати, бо для втирання твердої пасти потрібно витратити багато фізичних сил і часу.

Рідкий поліроль випускається в аерозолі або рідкою масою в упаковці. Аерозольні поліролі дуже зручні в своєму способі нанесення. Рідкі поліролі самі розтікаються по поверхні кузова, але вони неекономічні. Такий вид поліролі доведеться наносити частіше.

Оптимальний як у фінансовому, так і у фізичному за витратами плані є кремоподібна поліроль, адже до її складу входять високополімерний віск і силікони. Легка в застосуванні і нанесенні, доступна за ціною, а результат чудовий і найголовніше довгий.

Тепер ми поговоримо про поліруючих складах. Склади поліруючих засобів досить різноманітні і можуть включати в себе такі компоненти як: силікон, віск, різні колірні пігменти. Комбінації і пропорції всіх перерахованих вище компонентів і визначають вид поліролі.

Поліролі можна поділити на три великі групи:

- воскові;

- абразивні;

- синтетичні.

Абразивні полірувальні засоби за своїм складом дуже агресивні. Їх варто застосовувати в тих випадках, коли необхідно радикально змінити покриття автомобіля. Після такого виду обробки обов'язково провести захист від корозії.

Воскові поліролі легкі у використанні, тому користуються великою популярністю серед автолюбителів. За допомогою такої поліролі можна швидко надати блиск та колір автомобіля. Плюс такого виду поліролі в тому, що вона дає відмінний результат і відрізняється розумною ціною. Склади на основі воску можуть витримувати до 2-3 мийок.

Синтетичні поліролі діляться ще на три підгрупи: силікони, полімери та очищувачі.

Силіконові поліролі можна порівняти з восковими, довговічність така ж, але форма випуску силіконових зручніше для покупців. Частіше вони продаються у вигляді балонів з розпилювачем.

Очищувач може виконувати не тільки поліруючий ефект, а ще й боротися з дрібними дефектами на поверхні кузова. Завдяки своєму складу, очищувачі часто називають поновлюючими. Після дії очисника на поверхня, результат важливо закріпити за допомогою захисного шару поліролі. Якщо цього не зробити, то поверхня може окислитися під дією сонця і повітря.

Полімерні поліролі є найбільш ефективними. Ціна на них вище в порівнянні з іншими поліролями, але ви отримуєте ряд вагомих переваг такі як: стійкість покриття до стирання, довговічність, захисту поверхні кузова від атмосфери і дорожньої хімії.

Так само зустрічаються поліролі у складі яких є компоненти допомагають оберігати лакофарбове покриття від вигорання на сонці. Якщо до поліровки на покритті автомобіля є вигорілі ділянки, то ця проблема по силам полиролям з полифлоном. Колір речовині таких поліролей надають нерозчинні кольорові пігменти - спеціальні барвники. Такі поліролі ви можете зустріти серед таких виробників як Doctor Wax, K2. Важливо пам'ятати, що подкрашивающий ефект недовговічний і буде поступово змиватися. Будьте дуже обережні в застосуванні таких речовин на фарбах кольору "металік" або поверхнях, які покриті товстим шаром лаку.

Правила, які допоможуть вам правильно виконати роботу:

1. Перед тим як переступити до поліруванню, необхідно добре вимити автомобіль і видалити всі забруднення. Перед поліруванням лакофарбове покриття повинно бути сухим.

2. Поліролі не можна використовувати при підвищеній вологості або на сонці. Також не рекомендується полірування в холоді при низьких температурах.

3. Жесткие губки и салфетки использовать нельзя. Так как они могут  ухудшить покрытие и повредить поверхность. Лучше использовать салфетки из микрофибры и специальные перчатки из микрофибры для чистки и полировки автомобиля. Они необходимы для очищения кузова перед полировкой. Для таких целей отлично подходят перчатки фирмы Zollex.

4. Выполнять полировку нужно равномерно. При этом следить за тем, чтобы не было резких переходов от одного участка к другому.

5. Регулярна заміна губки для полірування запобіжить поява каламутній плівки. А також старі пігменти фарби і шари лаку не будуть переноситися на вже чисті ділянки покриття.

6. Полірування рекомендується починати з даху, спускаючись вниз по кузову.

7. Обов'язкова хороша освітленість при поліруванні для зручності та контролю процесу.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір і вдало виконати полірувальну роботу!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner